niedziela, 22 listopada 2015

mniej mnie niż więcej jest..

ostatnio jest mnie znacznie mniej niż więcej, składa się na to kilka czynników: urodziny, kolejna choroba! i przemyślenia nad "sobą"
nie wiem jak to się stało, wiem że chorować chorowałam dużo w podstawówce, ale to co się teraz dzieje to jakaś klęska żywiołowa. wyszłam z jednego przeziębienia, tydzień się nacieszyłam, po czym przylazło kolejne. ręce mi opadają. chyba czas na jakąś obronną tarczę..
urodziny kuzynki. w sumie to byliśmy u niej w środę, ale szła do pracy więc nas poczęstowała kawą i ciastem, po czym zaprosiła na urodziny w sobotę. dziwi mnie to, przecież nie zawsze urodziny muszą być robione z wielką pompą.
taki mały przerywnik - w środę minęło 6 lat mojej bezkolizyjnej jazdy ;) taki prezent urodzinowy dla kuzynki zrobiłam. po takich "okazjach" widać, jak ten czas leci..
tak więc urodzony drugie były wczoraj, pech chciał że kuzynka i tak na noc do pracy szła. więc nie wiem zupełnie po co ten drugi dzień
a moje przemyślenia może spowodowane były szykowaniem się na owe urodziny, nie miałam się w co ubrać. do tego wieczne docinki niby w żartach pana męża, że czy okres czy nie i tak wpierdzielam. więc tak. od jutra nie wpierdzielam! wiem że zawsze się mówi od jutra. niech będzie że od dziś, od teraz, od godziny 10.00 22.11.2015. muszę..
 
PODPIS

6 komentarzy:

 1. Dziewczyno jak teraz przestaniesz"wpierdzielać" to mu pokarzesz,że on rządzi :) Kochanego ciała nigdy za wiele,a jak Ci żałuje to niech też wpierdziela ;) A tak na serio,to jeżeli już planujesz jakąś dietę,to zrób to po cichu i zaskocz efektem,żeby potem nie było"a bo nie dałaś rady".

  OdpowiedzUsuń
 2. Co za mądraliński! Głowa do góry! Ja wpierdzielałam cały październik. Opanowałam się już, na szczęscie!

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie ciągle ktoś chory więc mnie też dopadło. Może faktycznie coś wspomagającego zażywaj. Faceci są wyjątkowo taktowni.. szkoda gadać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ajj, te choroby nie opuszczają :/ A mąż niech nie zazdrości apetytu!

  OdpowiedzUsuń
 5. ja wpierdzielam przed okresem i po pijaku xd mam wtedy taką gastrofazę że lodówka to za mało:D

  OdpowiedzUsuń
 6. polecam łykać witaminę D - pomaga, ja znacznie mniej choruję :) zdrówka.

  OdpowiedzUsuń

wersja do druku