niedziela, 27 marca 2016

76. A ja Wam życzę..

By w te święta każda z Was była uśmiechnięta!

Jak tam? Zegarki przestawione?
Moi domownicy jeszcze śpią, więc ja na spokojnie mogę przygotować świąteczne śniadanie. Te święta będą dla mnie dość nietypowe - bezwonne i bez smaku. Może dzięki temu nie zjem więcej niż powinnam ;) Mąż to się ze mnie śmieje, że powinnam jeść suchy chleb i pić wodę, skoro i tak nic nie czuje. Taki żartowniś z niego.
Jak widać, nasze upominki świąteczne dla najbliższych spakowane. Ciasta popieczone, jest też w miarę posprzątane. Święta za moment możemy zaczynać.
 
I właśnie z  okazji Świąt Wielkiej Nocy chciałam Wam życzyć przede wszystkim zdrowia, bo to ono jest najważniejsze. Jak już będziemy zdrowi to i szczęśliwi zarazem. Świąt smacznych i pogodnych [chociaż mnie się śniło, że spadł śnieg - dużo śniegu]. Upragnionej wiosny, idealnej pracy, wspaniałego partnera, grzecznych dzieci. I spełnienia najskrytszych marzeń!
Po prostu
Wesołych Świąt!
 
 

10 komentarzy:

 1. U mnie też bezwonne. To jest sztuka gotować i piec nie mając smaku. Ja Ci życzę jak najwięcej przyjaznych duszyczek wokół siebie, takich jak ja ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. i oby te życzenia nam wszystkim się spełniły:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również życzę Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki jakiś spokój u Ciebie ;) A ja śniadanie przygotowywałam rozdzielając dzieciaki bo od rana się kłócili.. dobrze, że po śniadaniu im przeszło ;) Rodzinnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tobie też, a właściwie Wam pogody ducha :*

  OdpowiedzUsuń
 6. I po Świętach,ale życzenia aktualne :)
  https://sweetcruel.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń

wersja do druku